vedfallN
In leat oaidnán du čieža muorragahččamii.
Nordsamisk-norsk ordbokdict-sme-nob/src/N_smenob.xml:52086Edit on GitHubSuggest
muorragahččamiid is the plural accusative or plural genitive of muorragahččan.
vedfallN
In leat oaidnán du čieža muorragahččamii.
Nordsamisk-norsk ordbokdict-sme-nob/src/N_smenob.xml:52086Edit on GitHubSuggest
In leat oaidnán du čieža muorragahččamii. — In leat oaidnán du hui guhkes áigái.
North Sámi monolingual dictionarydict-sme/src/N_sme.xml:91727Edit on GitHubSuggest