SÁTNEGIRJI

malssideahkki is the imperative 2 du of malssidit.

malssiditV

Occasional·used with mun

Finnish

päästää vaihtumaan erehdyksessä

Máhtte malssidii lávkkas Máreha lávkkain.

Nordsamisk-finsk ordbokdict-sme-fin/src/v_smefin.xml:27695Edit on GitHubSuggest

Norwegian Bokmål

forveksleV

Máhtte malssidii lávkkas Máreha lávkkain.Máhtte forvekslet vesken sin med Máret sin veske.

Nordsamisk-norsk ordbokdict-sme-nob/src/V_smenob.xml:30865Edit on GitHubSuggest

Lule Sámi

North Sámi definitions

Máhtte malssidii lávkkas Máreha lávkkain.

North Sámi monolingual dictionarydict-sme/src/V_sme.xml:16464Edit on GitHubSuggest