SÁTNEGIRJI

givssidemiiguin is the plural comitative of givssideapmi.

givssideapmiN

Very common

Finnish

kiusaaminenN

Mii eat galgga givssideami dohkkehit.

Nordsamisk-finsk ordbokdict-sme-fin/src/n_smefin.xml:21615Edit on GitHubSuggest

Norwegian Bokmål

mobbingN

Mii eat galgga givssideami dohkkehit.Vi skal ikke godta mobbing.

Nordsamisk-norsk ordbokdict-sme-nob/src/N_smenob.xml:195189Edit on GitHubSuggest

North Sámi definitions

Mii eat galgga givssideami dohkkehit.

North Sámi monolingual dictionarydict-sme/src/N_sme.xml:59861Edit on GitHubSuggest